UITNODIGING
Karsten Krogh-Hansen
Artist-in-residence
Zondag 1 maart 2026, 15.00 uur
.
Van Gogh AiR heeft het genoegen u uit te nodigen voor de opening van de tentoonstelling van Karsten Krogh-Hansen op zondag 1 maart 2026 om 15.00 uur in de Van GoghGalerie, Sint Elisabethlaan 1a Zundert.
Karsten Krogh-Hansen heeft in februari gewerkt in het gastatelier van het Van GoghHuis. De resultaten daarvan worden in maart gepresenteerd in de Van GoghGalerie. Krogh-Hansen is de tweede winnaar van de Van Gogh AiR Prijs die is uitgereikt aan een student van de Koninklijke Academie van Schone Kunsten Antwerpen. De instelling van deze prijs vormt de opmaat tot een structurele samenwerking tussen Zundert en Antwerpen.
.
‘During my residency at the Van Gogh House in Zundert, I work with Vincent’s view of the place where he grew up, the environment that shaped him as an artist’, aldus Krogh-Hansen. ‘In his letters, Brabant carries a serious and intimate quality, suggesting a formative atmosphere rather than a picturesque landscape. I translate his writing into gesture, drawing on the impressive automation of his hand, in both text and paint. In that movement, initiated from his early days, his signature was created, and the gesture itself stands as its mark.’



